PLAN IMPREZY 09:00 Msza św. w Kościele Zdrojowym, poświęcenie ...

Złote medalistki z Berlina przyjadą do Krynicy na spotkanie z kibicami!

Koncert Maryli Rodowicz na deptaku już jutro

Już jutro na krynickim deptaku zagrają wyjątkowi artyści, na scenie ...
autocentrum

festiwal biegowy 2018 a
Z przyjemnością informujemy, że w niedzielne południe 9 września w Domu Forum na 9. TAURON Festiwalu Biegowym na krynickim deptaku spotkacie się z Igą Baumgart-Witaninną oraz z zawodniczką złotej polskiej sztafety 4x400 m z sierpniowych ME w Berlinie – Małgorzatą Hołub-Kowalik!

Ostatnie osiągnięcia obu naszych pięknych biegaczek są podobne, wszak z Justyną Święty-Ersetic (w czasie krynickiego Festiwalu będzie reprezentowała Europę w Pucharze Kontynentalnym w Ostrawie) stanowią od 2 lat trzon naszej znakomitej sztafety trenera Aleksandra Matusińskiego.

Kilkanaście dni temu zostały w Berlinie mistrzyniami Europy, w marcu w Birmingham Hołub-Kowalik wywalczyła srebro Halowych Mistrzostw Świata (Igi wtedy zabrakło), a w ubiegłym roku stanęły na trzecim stopniu podium MŚ na stadionie w Londynie oraz zdobyły złoty medal HME w Belgradzie.

Małgorzata Hołub-Kowalik skończy za dwa miesiące 26 lat, przyjedzie do Krynicy aż z Koszalina, gdzie urodziła się, do dziś mieszka, od ponad 3 lat jest radną i reprezentuje Klub Lekkoatletyczny „Bałtyk”.

Na otwarte spotkanie z „Aniołkami Matusińskiego” zapraszamy w niedzielę 9 września o godzinie 12 w Domu Forum na krynickim deptaku, tuż przy mecie biegów. Będzie można podziękować dziewczynom za wspaniałe emocje, zrobić z nimi zdjęcie i otrzymać autograf. Kibice są z nimi, więc i One są z kibicami!

źródło: sadeczanin.info
przeredagowano: kryniczanie.pl