UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem
autocentrum

O.S.T.R. to już dzisiaj na Krynickim Deptaku czyli ciąg dalszy powitania lata

ostr
W dniu dzisiejszym (sobota) zobaczymy Renatę Przemyk, która w Krynicy zagra swoje największe hity z prawie 30 letniego dorobku artystycznego. Później scenę opanują młode polskie zespoły w ramach Festiwalu Supportów. Wieczorną gwiazdą będzie raper OSTR, jego albumy rozeszły się w ponad 300 tys. egzemplarzy, zaś sam artysta został dziesięć razy nominowany do nagrody Fryderyka
W niedzielę rockowe odkrycie ubiegłych lat, czyli Organek. Artysta, który szturmem zagościł na największych festiwalach polskiej sceny rockowej i alternatywnej a jego dwie płyty są już platynowe.
Na scenie nie zabraknie też lokalnych zespołów tanecznych Fruciaki, Funky Dolls, Butterfly Crew oraz zespołu muzycznego Orły.
Dzieciaki będą mogły skorzystać ze specjalnej strefy dla najmłodszych oraz zabaw na scenie z Ulą Pakułą, a wszyscy fani folkloru i lokalnych wyrobów, znajdą coś dla siebie na jarmarku regionalnym.
Podczas koncertów, prowadzona będzie również zbiórka pieniędzy na leczenie Norberta, który walczy z ciężką chorobą. Wstęp na wszystkie imprezy jest wolny.
Powitanie lata zostało sfinansowane ze środków Budżetu Obywatelskiego Krynicy-Zdroju.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

fot.facebook @ostr.tabasco