UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem
autocentrum

O.S.T.R. / Ivan Komarenko/ Organek/ Renata Przemyk czyli powitanie lata na Krynickim Deptaku.

powitanie lata 2018
Burmistrz Krynicy-Zdroju zaprasza na powitanie lata! Trzy dni pełne muzyki na krynickim deptaku.

Wśród artystów znaleźli się:

(29.06) Ivan Komarenko - z pochodzenia Rosjanin, który jest niekwestionowaną legendą muzyki disco polo i dance w Polsce. Oczywiście najbardziej znany z zespołu "Ivan i Delfin” gdzie ich największych hitem była piosenka „Jej czarne oczy” Hitem tym reprezentował Polskę na 50 konkursie Eurowizji w 2005. W Krynicy wystąpi solowo i ma na swoim koncie wiele hitów, które do dziś podbiją listy przebojów Polo TV czy Vox Fm. 

(30.06) OSTR czyli Adam Ostrowski – polski raper, freestyle'owiec, muzyk i kompozytor, a także producent muzyczny i inżynier dźwięku. Jego albumy rozeszły się w ponad 300 tys. egzemplarzy w Polsce, zaś sam artysta został dziesięć razy nominowany do nagrody Fryderyka, w tym czterokrotny laureat. Obecnie promuje najnowsze wydawnictwo pod tytułem w „W drodze do szczęścia”.

(01.07) Renata Przemyk - kompozytorka i wokalistka poruszająca się w stylistyce od popu, rocka, muzyki świata do poezji śpiewanej. Między innymi autorka hitu „Babę zesłał Bóg”. Wielokrotnie nagradzana w Krynicy zagra swoje największe hity z prawie 30 letniego dorobku artystycznego. 

(01.07) Tomasz Organek - największe objawienie ostatnich 3 lat. Artysta, który szturmem zagoscił na największych festiwalach polskiej sceny rockowej i alternatywnej. Jego dwie płyty są już platynowe a frekwencje na koncertach sięgają rekordów. Największe hity to „Głupi ja”, „O Matko!”, „Wiosna”. W Krynicy szykuje się prawdziwa rock and rollowa uczta. 

01.07  Koncert Festiwalu Supportów to formuła skierowana do początkujących zespołów z całej Polski i krajów nadbałtyckich. Zadaniem festiwalu jest wyłonienie spośród nich najciekawszych wykonawców oraz zapewnienie im wszechstronnego wsparcia ze strony profesjonalnych muzyków.

Wstęp na wszystkie imprezy jest bezpłatny a wśród dodatkowych atrakcji zapraszamy na jarmark regionalny, występy lokalnych zespołów oraz do strefy dla dzieci.

Powitanie lata zostało sfinansowane ze środków Budżetu Obywatelskiego Krynicy-Zdroju.