UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Tragiczny wypadek na stoku narciarskim w Krynicy. Pracownik Słotwiny-Arena nie żyje

Mimo reanimacji, nie udało się uratować życia pracownika krynickiej ...

Z ostaniej chwili - Płonie budynek na Krzyżówce.

Płonie budynek na " Krzyżówce " . Konstrukcja budynku w każdej chwili ...

Grzegorz Biedroń idzie na sądeckiego marszałka?

Rządząca przez kilkanaście lat w małopolskim sejmiku koalicja ...

12 listopada dniem wolnym.

Dzisiaj, 7 listopada, Sejm po raz kolejny zajął się ustawą dotyczącą ...
autocentrum
ubezpieczenie na zycie michal elzbieciak

Złote medalistki z Berlina przyjadą do Krynicy na spotkanie z kibicami!

festiwal biegowy 2018 a
Z przyjemnością informujemy, że w niedzielne południe 9 września w Domu Forum na 9. TAURON Festiwalu Biegowym na krynickim deptaku spotkacie się z Igą Baumgart-Witaninną oraz z zawodniczką złotej polskiej sztafety 4x400 m z sierpniowych ME w Berlinie – Małgorzatą Hołub-Kowalik!

Ostatnie osiągnięcia obu naszych pięknych biegaczek są podobne, wszak z Justyną Święty-Ersetic (w czasie krynickiego Festiwalu będzie reprezentowała Europę w Pucharze Kontynentalnym w Ostrawie) stanowią od 2 lat trzon naszej znakomitej sztafety trenera Aleksandra Matusińskiego.

Kilkanaście dni temu zostały w Berlinie mistrzyniami Europy, w marcu w Birmingham Hołub-Kowalik wywalczyła srebro Halowych Mistrzostw Świata (Igi wtedy zabrakło), a w ubiegłym roku stanęły na trzecim stopniu podium MŚ na stadionie w Londynie oraz zdobyły złoty medal HME w Belgradzie.

Małgorzata Hołub-Kowalik skończy za dwa miesiące 26 lat, przyjedzie do Krynicy aż z Koszalina, gdzie urodziła się, do dziś mieszka, od ponad 3 lat jest radną i reprezentuje Klub Lekkoatletyczny „Bałtyk”.

Na otwarte spotkanie z „Aniołkami Matusińskiego” zapraszamy w niedzielę 9 września o godzinie 12 w Domu Forum na krynickim deptaku, tuż przy mecie biegów. Będzie można podziękować dziewczynom za wspaniałe emocje, zrobić z nimi zdjęcie i otrzymać autograf. Kibice są z nimi, więc i One są z kibicami!

 

 

 

źródło: sadeczanin.info
przeredagowano: kryniczanie.pl

Relacje Wideo